Nasza firma specjalizuje się od ponad 18 lat w zarządzaniu nieruchomościami. Naszą dewizą są usługi wykonywane na najwyższym poziomie przy jednocześnie najniższych kosztach.Firma działa na podstawie zezwolenia nr 36121 wydanego przez Urząd Gminy Warszawa Centrum Dzielnica Mokotów oraz licencji zawodowej nr 9451 wydanej przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dla właściciela firmy p. Agnieszki Skotarek. Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości.

W ciągu 18 lat zaufało nam już kilkadziesiąt Wspólnot z terenów Mokotowa, Śródmieścia, powierzając nam administrowanie oraz zarządzanie swoimi nieruchomościami. Nasza wiedza, doświadczenie i kwalifikacje udokumentowane są Licencją Zawodową zdobytą w pełnym 3 stopniowym postepowaniu kwalifikacyjnym organizowanym przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Dzieki temu bedą mogli Państwo z pełnym zaufaniem powierzyć zarządzanie swoim majątkiem naszej firmie w przeświadczeniu, że będzie ono sprawowane na najwyższym poziomie przez osoby z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Dzięki umiejętnemu inwestowaniu środków finansowych właścicieli oraz ograniczeniu kosztów administracyjnych do niezbędnego minimum, pieniądze zaoszczędzone w ten sposób przeznaczane będą na wykonanie zaległych remontów oraz inwestowanie w podnoszenie wartości estetycznych i ekonomicznych nieruchomości. Nasza oferta zarządzania i administrowania nieruchomością dotyczy:

  • obsługi prawnej,
  • obsługi technicznej
  • obsługi administracyjnej
  • obsługi księgowej zgodnie z ustawą o rachunkowości i rozporządzeniem ministra finansów z dn. 02.08.2000r, Dz. U. Nr 66 poz. 794.
  • utrzymania czystości
  • doradztwa inwestycyjnego
  • wskazywania źródeł finansowania inwestycji

Koszt zarządzania wraz z prowadzeniem księgowości jest wyliczany po przeprowadzeniu rozmowy określającej stan nieruchomości. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta 022 849 06 50 lub 022 646 08 13. Informacje można też uzyskać pod adresem e-mailowym: oferta@arkadia-adm.plNasza oferta Dokumenty Ustawy Konkursy ofert Jak do nas dojechac? Skontaktuj się z nami Powrót do strony głównej